Night Huntress Series

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Raven

Moon Girl

Райс

Red Reaper

Petrova

silver898

Angel

JoInT{}MaNia4ka

Atrocious

eleos

Latest topics
Top posting users this week
Statistics
Имаме 178 регистрирани потребители
Най-новият потребител е marielka21

Нашите потребители са написали 1342 мнения in 222 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Нед Яну 22, 2012 9:26 pm
Most Viewed Topics
Да преброим до 9999
Томбола "На ръба на гроба"!
Да преброим обратно от 9999
Игра на думи
Опиши настроението си с емотиконка
Новини от Издателство Ибис
Halfway to the Grave / На половината път до гроба
One Foot In The Grave / Единият крак в гроба
Победителите от томболата "На ръба на гроба"!
Новогодишна романтика
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене

Share | 

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin

Местожителство To The Grave
Брой мнения : 240

ПисанеЗаглавие: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   Сря Юни 30, 2010 1:50 am

You can run from the grave, but you can’t hide…

Half-vampire Cat Crawfield is now Special Agent Cat Crawfield, working for the government to rid the world of the rogue undead. She’s still using everything Bones, her sexy and dangerous ex, taught her, but when Cat is targeted for assassination, the only man who can help her is the vampire she left behind.

Being around Bones awakens all her emotions, from the adrenaline rush of slaying vamps side by side to the reckless passion that consumed them. But a price on her head – wanted: dead or half-alive – means her survival depends on teaming up with Bones. And no matter how hard Cat tries to keep things professional between them, she’ll find that desire lasts forever … and Bones won’t let her get away again.

Можеш да избягаш от гроба, но не можеш да се скриеш...

Полувампирът Кат Крофийлд сега е специален агент Кат Крофийлд, работеща за правителството, за да отърве света от подивели немъртви. Тя все още използва всичко, на което я е научил Боунс, сексапилния и опасен нейн бивш, но когато Кат е набелязана за убийство, единственият мъж, който може да й помогне, е вампирът, когото тя изостави.
Да бъде близо до Боунс събужда у нея всичките й емоции, от притока на адреналин, когато заедно убиват вампири, до безумната страст, която ги поглъща. Но цената за главата й – иска се жива или полумъртва – значи, че оцеляването й зависи от това да се съюзи с Боунс. И независимо колко силно Кат се старае да държи нещата между тях само на професионално ниво, тя ще открие, че желанието остава вечно....и Боунс няма да я пусне да се отиде отново.

Превод: Luxuria
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://morganvillevampires.bulgarianforum.net/forum.htm
Infernal
Човек
Човек

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   Сря Юни 30, 2010 6:53 pm

Пфф, тея пък що са се разделили в първата книга? Ама, че луди хора. Боунс вече ми харесва дори и да не познавам характера му. Щом ще се бори за Кат заслужава уважение.
Вижте профила на потребителя
Angel
Човек
Човек

Брой мнения : 46

ПисанеЗаглавие: Re: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   Сря Юни 30, 2010 7:09 pm

Ами Боунс още първия път не е трябвало да пуска Кат.

Ъ, книгите ще излизат ли на бг? Не съм много добра с английския пък поредицата ме заинтригува.
Raven
Admin
Admin

Местожителство To The Grave
Брой мнения : 240

ПисанеЗаглавие: Re: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   Сря Юни 30, 2010 8:00 pm

Трябва да има малко спънки пред любовта в книгите. Резюмето те кара да останеш с широко отворени очи от интерес.

Поредицата ще бъде издадена от издателство Ибис.
Вижте профила на потребителя http://morganvillevampires.bulgarianforum.net/forum.htm
Райс
Човек
Човек

Брой мнения : 99

ПисанеЗаглавие: Re: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   Пет Апр 01, 2011 7:35 pm

Ами браво на Боунс, че няма да я пусне да си иде.. Той и в първата книга не го направи нарочно.. Трябваше да избират. Все пак малко тъпо се получи накрая, но със сигурност втората кнга ще е супер добра. Не съм ги чела на английски и ще си чакам БГ изданието, но определено ще си заслужава.
И ако Кат и Боунс не се съберат ще спра да чета поредицата! ;д

Я чакайте малко..
Spoiler:

моля някой, който е чел книгата да ми каже.. плс..
Luxuria
Човек
Човек

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   Съб Апр 02, 2011 7:16 am

Райс написа:
Я чакайте малко..
Spoiler:

моля някой, който е чел книгата да ми каже.. плс..

Spoiler:

Пък и това не е една от онези поредици, в които главните герои досами края не могат да се решат дали ще се вземат или няма да се вземат lol! Така че четете, натам става само по-интересно. study

А, за да си изкоментирам самата книга, обожавам я! То обожавам цялата поредица, но все пак да се отбележи. Кат доста се променя, за по-добро разбира се. Много си обичам хората от екипа й
Spoiler:

, дори Тейт, който търпи голямо развитие през различните книги.
Spoiler:

Това, което изключително много ми хареса, е, че се продължи с криминалната тема на книгите - това много ми допадна в първата. Сега нещата са едно ниво по-високо - вече се говори за правителствени хеликоптери и т.н., представяте си картинката. Вече имат много повече ресурси, а и тя има екип, който много държи на нея.
Няма да спойлвам повече, само ще насърча непрочелите още да чакат с нетърпение и обезателно да продължат да четат поредицата - не случайно тя е сред най-любимите на феновете на жанра по целия свят. study
Вижте профила на потребителя http://www.vampirediaries.superbgfans.com
Dirty.Little.Secret
Човек
Човек

Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: Re: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   Пон Ное 14, 2011 3:40 am

Ммм книгата е прекрасна. Аз нямах никакво търпение и веднага я прочетох на английски след края на първата. Разликата беше голяма, а и финала на първата беше тежък но тази книга е прекрасна... Трудно ми е да си избера любима книга от поредицата защото когато аз ги четох, бе правих никаква почивка между книгите и всичко е като едно цяло.
Боунс... нямам думи за него. Ако трябва да избирам любим герой от първата и втората книга, то това е той(по-нататъка се сменя обаче).
Хубаво е, че поредицата я превеждат на БГ...

Luxuria какво имаш в предвид във втория си спойлер?
Spoiler:

beb4eto
Човек
Човек

Местожителство София
Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   Пон Яну 23, 2012 7:55 pm

Една от любимите ми поредици Smile Много ми харесва...
Вижте профила на потребителя http://vampire-magic.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: One Foot In The Grave / Единият крак в гроба   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гробищна вещица (Grave Witch)
» Въпрос за big foot антена